گروه گسترده تلگرام

به تدریج و با افزایش محبوبیت تلگرام و کانال های تلگرامی، تبلیغات در این رسانه محبوب افزایش یافت. کانال های تلگرامی مانند گیزمیز، بدندید و … که محتوای عمومی و سرگرمی داشتند بیشتر از سایر کانال ها مورد توجه قرار گرفتند.  اگرچه تبلیغات در این رسانه ها بازدهی بسیار خوبی داشت، هزینه های تبلیغ در این نوع کانال ها بدون هیچ قاعده و اصولی و تنها به دلخواه مدیران آنها تعیین می شد. اکنون با افزایش تعداد کانال ها و اشباع شدن این رسانه با انواع کانالها در دسته بندی های موضوعی مختلف، تعرفه هایی بر اساس بازدید تعیین شده است که هزینه های تبلیغات را معقول تر می نماید.

با افزایش تعداد کانال های تلگرامی، گروه هایی به صورت واسطه تشکیل شدند که همزمان تبلیغات را در بیش از دهها کانال تلگرامی منتشر می کردند. این گروه ها به گروه گسترده تلگرام شهرت دارند. حضور این گروه ها باعث کمتر شدن هزینه های تبلیغات و افزایش بازدهی پست های تلگرامی شد.

از آنجا که روزانه در کانال های پرمخاطب تلگرامی تعداد زیادی پست بعضا تا ۵۰ پست در هر کانال قرار می گیرد تبلیغی که در این کانال ها انجام می شود کمتر دیده شده و بازدهی کمتری خواهد داشت. اما با تبلیغ گسترده در چند کانال به صورت همزمان می توانید در یک مدت کوتاه تبلیغ تان را در معرض دید تعداد بالایی از مخاطبان قرار دهید.

مجموعه گراف ادز در حال حاضر با چندین گروه گسترده تلگرامی همکاری دارد. هزینه تبلیغات بازدیدی در این گروه ها از ۴۵۰۰ تومان به ازای هر هزار بازدید است.

روش کار گروه های گسترده تلگرامی انجام تبلیغ همزمان در ده ها کانال به صورت همزمان است و به ازای بازدید پست و برابر تعرفه توافقی هزینه تبلیغات محاسبه می شود. به طور مثال اگر شما سفارش ۵۰ کا بازدید دهید تبلیغ شما با تعرفه ۴۵۰۰ تومانی ۲۲۵۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت.

حداقل سفارش ۵۰ کا و حداکثر ۲ میلیون بازدید در روز قابل سفارش است.

در صورت تمایل جهت اطلاع از تعرفه ها و لیست کانال های تلگرامی می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت ارتباط با کارشناسان اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *