ارسال پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی است که می توانید به صورت هدفمند از آن استفاده کنید. از جمله موارد استفاده از ارسال پوش نوتیف تبلیغاتی برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی موارد زیر است:

تبلیغات هدفمند در اپلیکیشن های مویایلی

شما می توانید با ارسال گسترده پوش در اپلیکیشن های موبایل با هزینه ای کم و بازدهی بالا تبلیغ کنید. به هنگام ارسال پوش نوتیفیکیشن و در تنظیمات آن امکان انتخاب اپراتور (همراه اول، ایرانسل) و همچنین انتخاب شهر وجود دارد که سبب افرایش بازدهی تبلیغ شما خواهد شد.

شرکت هایی که در حوزه VAS یا سرویس های ارزش افزوده فعالیت دارند بعضا تنها با یک اپراتور همکاری دارند و به همین منظور می توانند با انتخاب اپراتور تحت قراردادشان هزینه های تبلیغات را کاهش دهند.

همچنین با انتخاب شهر، افرادی که کسب و کارشان محدود به شهرشان است می توانند تبلیغات خود را محدود به شهر مورد نظر کنند. اگر امکان ارسال محصولات به سایر شهر ها را ندارید و یا خدمات شما تنها مختص شهرتان است می توانید تبلیغات خود را هدفمندانه، محدود کنید.

الیته افزودن این فیلترها هزینه های تبلیغات را کمی افزایش می دهد اما صرفه این کار از هزینه آن بسیار بیشتر است. هزینه هر کا کلیک از این روش بدون فیلتر بین ۴۵ تا ۶۰ هزارتومان هزینه دارد.

افزایش ممبر یا اعضای کانال تلگرام

شاید شما هم تا کنون افزایش ممبر تلگرام به روش پاپ را شنیده باشید. ممبر پاپ تلگرام ، در واقع ممبری است که از طریق پوش نوتیفیکیشن و با لینک جوین کانال به کانال یا گروه تلگرام اضافه می شود. هر کا ممیر یا هر ۱۰۰۰ عضو کانال از این طریق بین ۶۵ تا ۸۰ هزارتومان هزینه دارد.

افزایش بازدید سایت یا لندینگ پیج

بیشتر کاربران وبسایت ها در حال حاضر کاربران موبایل هستند. معمولا این رقم بین ۷۰ تا ۸۰ درصد کل کاربران سایت است. اگر لندینگ پیج مناسبی برای کاربران موبایل دارید با پوش نوتیفیکیشن می توانید تبلیغات پر بازدهی را متصور شوید. همانطور که گفته شد شرکت های VAS اغلب برای تبلیغات صفحات فرود یا لندینگ پیج خود از این روش استفاده می کنند.

افزایش ممبر پیج اینستاگرام (افزایش فالوور و لایک)

یکی از روشهای تبلیغ پیج و افزایش اعضای آن، تبلیغات خارج از اینستاگرام است. تفریبا ۴۰ درصد از کاربران موبایل در ایران، روی گوشی های خود اینستاگرام را نصب دارند. بنابراین تبلیغ پوش نوتیفیکیشن می تواند گزینه خوبی برای افزایش ممبر پیج اینستاگرام باشد.

قیمت و تعرفه ارسال پوش نوتیفیکیشن

گراف ادز افتخار همکاری با چندین گروه گسترده ارسال پوش تبلیغاتی را داراست. برای اطلاع از تعرفه های ارسال پوش تبلیغاتی به صورت گسترده می توانید با آی دی کارشناس گراف ادز در ارتباط باشید. جهت ارتباط با ما در تلگرام اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *